niedziela, 3 kwietnia 2011

Mac QC

Hej!

Oto moje wczorajsze zdobycze :] Przepraszam że jakość zdjęć jest kiepska, ale muszę przetrwać ten miesiąc ze starym aparatem ;/Wybrałam dla siebie Błyszczyk Plushglass Fashion Fanatic, który jest w pięknym bladoróżowym kolorze! Dobrałam jeszcze kredkę do ust In Synch, w kolorze jasnego różu. Uważam, że to świetny zestaw na wiosnę!
Kupiłam jeszcze kolejny cień do swojej piętnastki w kolorze Orange ;]

Do permanentnej kolekcji Mac'a wszedł również primer i highliter/korektor pod oczy. Testowałam oba produkty na sobie i jestem nimi absolutnie zachwycona! Primer wcześniej był dostępny tylko dla wizażystów. Napina i wygładza skórę pod oczami i zapobiega zmarszczkom przy regularnym stosowaniu. Korektor jest w trzech wersjach kolorystycznych w zależności od tego jakie masz cienie i opuchnięcia pod oczami które chcesz zakryć. Myślę, że Mac ma w końcu swój odpowiednik YSL touche eclat.
Korzystając z okazji wzięłam jeszcze próbki podkładów Face&Body i Select bo szukam czegoś iealnego na wiosnę i lato. Zobaczymy jak się sprawdzą ;]

Pozrawiam ;*

1 komentarz:

Aisling pisze...

Błyszczyk wydaje się być fantastyczny! To chyba najlepszy z możliwych kolorów, moim zdaniem oczywiście. Choć niestety nie zawsze wszystkim pasuje.. :)
Pozdrawiam!