środa, 6 kwietnia 2011

yellow fever

Siemka! ;]

Dzisiaj porównanie lakierów do paznokci. Ja w swojej kolekcji mam ich wiele ;] Chcę porównać te w żółtych odcieniach, idealnych na wiosnę!


Inglot ( cena ok 15zł) - po wyschnięciu lakier staje się matowy, co wygląda dosyć oryginalnie. Niestety jakość lakierów tej firmy, według mnie pogorszyła się. Słabo się rozprowadza, robi smugi, trzeba nałożyć ostrożnie 3 warstwy aby uzyskać wymagany efekt. Utrzymuje się maksymalnie 2 dni. Przy proponowanej cenie i słabej jakości produktu... raczej nie polecam.

OCENA: 3/10

Ruby Rose ( koszt ok 5 zł)- piękny, neonowy kolor to trend tej wiosny! Niestety aby uzyskać jaskrawy, jednolity efekt należy nałożyć trzy warstwy lakieru. Jednak jego wielkim plusem jest to, że szybko wysycha i jest niesamowicie trwały!

OCENA: 8/10

Revlon (koszt ok 19zł)- pastelowa żółć, też jest hitem tego sezonu. Lakier ma w sobie drobniutkie, delikatne drobinki, które nadają mu świetlistą poświatę. Myślę, że to piękny, subtelny kolor. Jest najdroższy ze wszystkich, ale cena jest godna produktu. Dwie warstwy dają pożądany efekt, trwałość jest zadowalająca ( do trzech dni).

OCENA: 8/10
P.S. ;]

Już w połowi kwietnia do sklepów wchodzi nowa kolekcja lakierów REVLON. Kolory są piękne, ale to nie wszystko! TE LAKIERY PACHNĄ !!! A ich zapach ma się utrzymywać do 2 dni ;] Jestem niesamowicie ciekawa tej nowinki ;]

Brak komentarzy: